Evka Onodyová

Aranžérka

Janka Kordiak- fittneska trénerka a motivačná trénerka, Mgr. Prof.na športovom gymnáziu,Zafír- Jeunesse- mladosť, americkej korporácie s mnohými oceneniami, čo sa týka športu. Organizuje rôzne športové podujatia, pre deti a dospelých,ktoré majú veľký význam pre pohyb, zdravie a organizmus. Bola som mnohokrát na jej skvelých športových akciách, boli plné energie. Je motivátorkou. A veľmi huževnatou, zanietenou cvičiteľkou vo fitness centre. Sama som si vyskúšala pod jej vedením cvičiť. Bola na mňa prýsna a to sa mi páčilo, lebo ona vie najlepšie ,ako prebieha premena, aby danný efekt bol docielený. Pomáha mnohým na premenách ich postavičky, čo sa týka cvičenia, chudnutia a životosprávy. Zanietená, tvorivá dáma, ktorá organizuje rôzne spoločenské, kultúrne a módne show,ktoré sú plné elegancie, hudby, radosti, krásy a veľkoleposti.Veľakrát som bola na jej show a bola som očarená. Vypichnej jej srdcovky- letné pobyty cvičebno- relaxačne pri mori sú jedinečné pre telo i dušu.
To, že načrela k zdravej výžive ju len posúva ďalej a stala sa aj reklamou spoločnosti Jeunesse- mladosť, pretože žiť,cíťiť sa a vyzerať mlado je jej vízia. Čokoľvek tvorí, zakomponuje do toho lásku, um, nehu, vycibrený vkus, šarm. Janka je prílev vždy novej energie s dávkou pokory. Ja som poctená, že som ju spoznala v r. 2017. na odporúčanie mojej priateľky Angeliky. Dodnes som v jej blízkosti, pod jej krídlami. Janka je anjel.

Gabika Bombová

Obchodný zástupca JEUNESSE

Janku som spoznala pred 4 rokmi. Dlhšiú dobu som cítila potrebu ísť si zacvičiť do posilovne. Tak som začala pod jej vedením cvičiť a zároveň sme začali spolupracovať na jednom projekte kde sme sa postupne zoznamovali. Je to zodpovedná, cieľavedomá osoba, ktorá ide a išla stále za svojim cieľom. Kvôli týmto vlastnostiam dokázala a dosiahla v svojom živote tie najväčšie športové ocenenia aké sa dajú dosiahnuť. Je to človek, ktorý je okrem iného aj kamarátsky, ktorý pracuje na sebe vo všetkých oblastiach. Takýchto cieľavedomých ľudí je veľmi málo a ja som vďačná, že vstúpila do môjho života.

Client

Silvia Kocová

Podnikateľka

Janku poznám osobne od júna tohto roka. Z videnia už dlhšie keďže bývame blízko seba. Oslovila som ju vo chvíli keď som sa rozhodla niečo zmeniť na sebe a svojom životnom štýle. Po telefonickom kontakte sme sa stretli na malý pokec, povedali sme si každá čo sme potrebovali 🙂a dohodli hodiny tréningu. Práve sa začali uvoľňovať prvé opatrenia po prvej vlne Covidu. Začali sme cvičením aerobiku. Nebolo to vôbec ľahké, pre mňa ako začiatočníka, ale v skupine dievčat pod Jankinym vedením som robila pomaly pokroky. Aj cviky, ktoré sa zdali nezvládnutelné sa stávali obľúbenými. 💪Postupne Janka pridávala aj hodiny v posilňovni. Citila som sa tam ako v inom vesmíre 🤣za pomoci trenerky som to začala pomaličky zvládať. Cvičenie sa stalo mojou súčasťou a tri krát v týždni aj pravidelnosťou. Jankin prístup je profesionálny a priateľský. Skupinový aerobik je plný dobrej hudby, hodiny na posilovacich strojoch zasa plné vypotenych endorfinov 🙂.Výsledky po štyroch mesiacoch sú tiež potešujúce. Mínus 11 kg. Pekne pomaličky, vkusne 🤣 Dúfam, že nová situácia s Covidom rýchlo odíde a vrátime sa k nášmu treningovemu plánu. Teším sa.

Client

Zuzka

Študentka

Absolutná maximálna spokojnosť, výborná atmosféra a odborný prístup trénerky Janky vyriešil moje dlhodobé pohybové ťažkosti s krížami. Veľká VĎAKA

Milan

IT administrátor

Po pár mesiacoch cvičení s trénerkou Jankou sa cítim privilegovane, že patrím medzi osvietenú hŕstku kancelárskych ľudí, ktorí vedia ako majú správne cvičiť. Zlepšil som si mobilitu, naučil sa dýchať a kopu parádnych a nenáročných cvikov, ktoré si viem teraz hocikedy trebárs aj doma zadeliť.

Anka Mihokova 

Pedagóg

K Janke Kordiakovej som začala chodiť cvičiť pred tromi rokmi keď som sa po 50 narodeninách rozhodla zmeniť svoj život. Po prvý krát to bolo veľké odhodlanie ale aj obava či to zvládnem. Privítala ma usmiata blondínka a okamžite sa zo mnou pustila do boja. Pri mojej nadváhe a zdravotných problémoch som jej bola a aj som vďačná za trpezlivosť podporu a pomoc. Pomohla mi nielen ako motivačná trénerka ale aj po zdravotnej stránke . Jej pomoc a podpora mi zmenila život. Zmena je úžasná. Za rok sa moja hmotnosť znížila o 45kg. Okrem hmotnosti sa stratili aj opuchy ,bolesti kolien a zápal dolných končatín. Janku môžem odporučiť každému kto chce naozaj so sebou niečo robiť. Je to nielen úžasný profesionál ale aj  človek a v súčasnosti aj veľmi dobra priateľka. Janka ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu….Anka…. 

Návrat hore